więcej

Wykaz komitetów zgłoszonych Komisarzowi Wyborczemu w Gorzowie Wielkopolskim

Stan na dzień: 26.02.2024 r.

L.p. Organ rejestrujący Znak sprawy Nazwa Skrót nazwy Imiona i nazwisko
pełn. wyborczego
Imiona i nazwisko
pełn. finansowego
Siedziba Zasięg Status Adres
strony WWW
1 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.1.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU KWW RAZEM DLA POWIATU Paweł Piotr Pisarek Elżbieta Jedynak Witnica lubuskie Zarejestrowany  
2 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.2.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KŁODAWA KWW RAZEM DLA GMINY KŁODAWA Władysław Jan Kowalski   Kłodawa gm. Kłodawa Zarejestrowany  
3 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.3.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY ARTUR SKRZYPCZAK KWW AKTYWNI DLA GMINY ARTUR SKRZYPCZAK Alicja Kopińska-Skrzypczak   Przysieka gm. Zwierzyn Zarejestrowany  
4 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.4.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PSZCZEW - NASZE WSPÓLNE DOBRO KWW GMINA PSZCZEW NASZE WSPÓLNE DOBRO Dominik Jan Fryza   Pszczew gm. Pszczew Zarejestrowany  
5 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.5.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA KAŁKA INICJATYWA RAZEM KWW JOANNA KAŁKA INICJATYWA RAZEM Tomasz Krystian Kałka   Czechów gm. Santok Zarejestrowany  
6 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.6.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY SZYDEŁKO KWW MAGDALENY SZYDEŁKO Sylwester Lucjan Szydełko   Stare Kurowo gm. Stare Kurowo Zarejestrowany  
7 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.7.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA DESZCZNO KWW PRZYJAZNA GMINA DESZCZNO Paweł Arkadiusz Jaroszewski   Prądocin gm. Deszczno Zarejestrowany  
8 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.8.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY” KWW „RAZEM DLA GMINY” Edward Sulmiński   Górzyca gm. Górzyca Zarejestrowany  
9 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.11.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BUDYCH KWW KATARZYNY BUDYCH Elżbieta Błaszczak Piotr Pelec Międzyrzecz lubuskie Zarejestrowany  
10 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.9.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA EJCHARTA KWW DARIUSZA EJCHARTA Stanisław Szablewski   Sulęcin gm. Sulęcin Zarejestrowany  
11 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.10.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA ENERGIA DLA KŁODAWY KWW MOJA ENERGIA DLA KŁODAWY Kamila Irena Finster-Stankiewicz   Kłodawa gm. Kłodawa Zarejestrowany  
12 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.12.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY EWELINA NIWALD-BRZUŚNIAN KWW CZAS NA ZMIANY EWELINA NIWALD-BRZUŚNIAN Damian Jan Nowaczyk Daria Anna Bryszewska Gądków Wielki lubuskie Zarejestrowany  
13 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.13.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2030 KWW SAMORZĄD 2030 Zbigniew Smejlis Marcin Tomasz Przeworski Nietoperek lubuskie Zarejestrowany  
14 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.14.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY SMOLEŃ KWW AGATY SMOLEŃ Jarosław Jankiewicz   Skwierzyna gm. Skwierzyna Zarejestrowany  
15 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.15.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA BUKSZTYNOWICZA KWW KAROLA BUKSZTYNOWICZA Urszula Stanisława Kabat   Sulęcin gm. Sulęcin Zarejestrowany  
16 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.16.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA DESZCZNO KWW NASZA GMINA DESZCZNO Danuta Wanda Oleksa   Orzelec gm. Deszczno Zarejestrowany  
17 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.17.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY KRZESZYCE KWW  MIESZKAŃCY GMINY KRZESZYCE Krystyna Stanisława Koryzna   Studzionka gm. Krzeszyce Zarejestrowany  
18 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.18.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA KWW NASZA MAŁA OJCZYZNA Aurelia Anita Ziętek Zbigniew Ziętek Gądków Wielki lubuskie Zarejestrowany  
19 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.19.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA DOMBKA KWW ŁUKASZA DOMBKA Michał Dombek   Kostrzyn nad Odrą m. Kostrzyn nad Odrą Zarejestrowany  
20 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.20.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KWW GPS Grzegorz Zdzisław Kaśków   Skwierzyna gm. Skwierzyna Zarejestrowany  
21 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.22.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RÓŻANKI TU MIESZKAMY KWW RÓŻANKI-TU MIESZKAMY Zdzisław Mydłowski   Różanki gm. Kłodawa Zarejestrowany  
22 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.21.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANIEC 2024 KWW BOGDANIEC 2024 Natalia Szawiel   Bogdaniec gm. Bogdaniec Zarejestrowany  
23 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.23.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA LUDNIEWSKIEGO WSPÓLNY CEL-LEPSZA GMINA KWW J.LUDNIEWSKIEGO WSPÓLNY CEL-LEPSZA GMINA Joanna Sylwia Marks   Czechów gm. Santok Zarejestrowany  
24 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.24.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WÓJCICKIEGO KWW JACKA WÓJCICKIEGO Monika Piaskowska Kinga Magdalena Hanczarek Gorzów Wielkopolski lubuskie Zarejestrowany  
25 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.25.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY NIEDŹWIEDŹ KWW MIROSŁAWY NIEDŹWIEDŹ Adam Mieczysław Jackowiak   Strzelce Krajeńskie gm. Strzelce Krajeńskie Zarejestrowany  
26 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.26.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KWIATKOWSKIEGO MARIUSZA KWW KWIATKOWSKI MARIUSZ Danuta Arend   Brzeźno gm. Lubiszyn Zarejestrowany  
27 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.27.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PISARKA-NASZA GMINA SANTOK KWW PAWŁA PISARKA-NASZA GMINA SANTOK Paulina Małgorzata Kucner   Santok gm. Santok Zarejestrowany  
28 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.28.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ KWW RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ Kinga Marzena Kubiszyn   Słońsk gm. Słońsk Zarejestrowany  
29 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.29.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA KWW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA Mateusz Parylak   Czarnów gm. Górzyca Zarejestrowany  
30 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.30.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI CHUDZIAK KWW AGNIESZKI CHUDZIAK Lucyna Janina Dyrcz   Witnica gm. Witnica Zarejestrowany  
31 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.31.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI KWW PONAD PODZIAŁAMI Kamila Bajko-Karpiak Dorota Bojko Strzelce Krajeńskie lubuskie Zarejestrowany  
32 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.32.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA ANDRZEJEWSKIEGO KWW WOJCIECHA ANDRZEJEWSKIEGO Anita Weronika Borkowska   Bledzew gm. Bledzew Zarejestrowany  
33 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.33.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII ŁAŹNIEWSKIEJ KWW SYLWII ŁAŹNIEWSKIEJ Pamela Rita Łaźniewska   Rolewice gm. Dobiegniew Zarejestrowany  
34 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.34.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWY POWIAT KWW SAMORZĄDOWY POWIAT Paulina Marta Kubera Halina Mendelska Kostrzyn nad Odrą lubuskie Zarejestrowany  
35 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.35.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA DOBRY POWIAT KWW DOBRA GMINA DOBRY POWIAT Łukasz Kaput Paula Barbara Czuper Santocko lubuskie Zarejestrowany  
36 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.36.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA TERLECKIEGO „WYGRAJMY RAZEM” KWW ARTURA TERLECKIEGO „WYGRAJMY RAZEM” Ewa Zwieruho   Lubiszyn gm. Lubiszyn Zarejestrowany  
37 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.37.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOSNOWSKIEGO GMINA LUBNIEWICE - NASZA PRZYSZŁOŚĆ KWW RADOSŁAWA SOSNOWSKIEGO Aleksandra Sosnowska   Lubniewice gm. Lubniewice Zarejestrowany  
38 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.38.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POROZUMIENIE GMIN” KWW POROZUMIENIE GMIN Marta Helena Jankowska Irena Ejchart Lubniewice lubuskie Zarejestrowany  
39 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.39.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MURZYNOWO KWW NASZE MURZYNOWO Olimpia Janina Golińska   Murzynowo gm. Skwierzyna Zarejestrowany  
40 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.40.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOŁODZIEJCZYKA KWW MARKA KOŁODZIEJCZYKA Agnieszka Kołodziejczyk   Cybinka gm. Cybinka Zarejestrowany  
41 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.41.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIESZYCE 2024 KWW WOJCIESZYCE 2024 Marta Helena Wasilewska   Wojcieszyce gm. Kłodawa Zarejestrowany  
42 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.42.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY SIKORY KWW JOLATY SIKORY Wiesław Sikora   Ogardy gm. Strzelce Krajeńskie Zarejestrowany  
43 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.43.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY PŁAWSKIEJ - BOGDANIEC 2002 KWW KRYSTYNY PŁAWSKIEJ-BOGDANIEC 2002 Stanisław Pławski   Bogdaniec gm. Bogdaniec Zarejestrowany  
44 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.44.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ KWW ZGODA I ROZWÓJ Krystyna Jasinowska   Lemierzyce gm. Słońsk Zarejestrowany  
45 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.45.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ NASZA WIEŚ KWW TERAZ NASZA WIEŚ Mateusz Kulis   Nowe Dzieduszyce gm. Witnica Zarejestrowany  
46 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.47.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA I ROMANA GROBLICY „NOWA PERSPEKTYWA” KWW NOWA PERSPEKTYWA Mariusz Paweł Groblica Monika Anna Groblica-Kik Strzelce Krajeńskie lubuskie Zarejestrowany  
47 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.46.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY CHOCIANOWSKIEJ KWW JUSTYNY CHOCIANOWSKIEJ Dorota Regina Kapelarz   Stare Kurowo gm. Stare Kurowo Zarejestrowany  
48 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.49.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GORZOWA KWW ZJEDNOCZENI DLA GORZOWA Magdalena Anna Bartoszewicz Agnieszka Maria Styczek Gorzów Wielkopolski lubuskie Zarejestrowany  
49 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.48.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA KŁODAWA” KWW NASZA GMINA KŁODAWA Ewa Winnik   Kłodawa gm. Kłodawa Zarejestrowany  
50 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.50.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY WALKOWSKIEJ - RAZEM DLA NASZEJ GMINY KWW EWY WALKOWSKIEJ - RAZEM DLA NASZEJ GMINY Karolina Anna Kisiel   Pszczew gm. Pszczew Zarejestrowany  
51 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.51.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA NEUMANNA KWW KAROLA NEUMANNA Piotr Lech   Sarbiewo gm. Zwierzyn Zarejestrowany  
52 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.53.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT GRUPA NIEZALEŻNYCH KWW NASZ POWIAT GRUPA NIEZALEŻNYCH Lidia Paulina Chrabańska Radosław Krzysztof Rapacki Bobowicko lubuskie Zarejestrowany  
53 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.52.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI MAJĄ GŁOS KWW MŁODZI MAJĄ GŁOS Agnieszka Teresa Kamińska   Gostkowice gm. Bogdaniec Zarejestrowany  
54 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.54.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA FEDERA KWW MATEUSZA FEDERA Robert Jarosław Sobierajczyk   Strzelce Krajeńskie gm. Strzelce Krajeńskie Zarejestrowany  
55 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.55.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKA OLENDER KWW AGNIESZKA OLENDER Piotr Rogala Beata Magdalena Kowalska Międzyrzecz lubuskie Zarejestrowany  
56 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.56.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA HUSIATYŃSKIEGO KWW JAROSŁAWA HUSIATYŃSKIEGO Angelika Husiatyńska   Dzikowo gm. Lubiszyn Zarejestrowany  
57 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.57.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ WSPÓŁPRACA ROZWÓJ KWW PRZYSZŁOŚĆ WSPÓŁPRACA ROZWÓJ Katarzyna Alina Popławska   Jenin gm. Bogdaniec Zarejestrowany  
58 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6042.1.2024 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „NASZ DOBIEGNIEW” KW STOWARZYSZENIE NASZ DOBIEGNIEW Jerzy Krzysztof Florczak Gabriela Łaźniewska Dobiegniew lubuskie Zarejestrowany  
59 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.58.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA SŁOŃSK KWW PRZYJAZNA GMINA SŁOŃSK Andrzej Barański   Słońsk gm. Słońsk Zarejestrowany  
60 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.59.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY POWIAT KWW NOWY POWIAT Mateusz Andrzej Karkoszka Ilona Barbara Karkoszka Gardzko lubuskie Zarejestrowany  
61 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.60.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KUNTA KWW ANDRZEJA KUNTA Joanna Maria Czereszkiewicz   Kostrzyn nad Odrą m. Kostrzyn nad Odrą Zarejestrowany  
62 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.61.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE” KWW „ZAUFANIE” Sabina Kwiek   Stańsk gm. Górzyca Zarejestrowany  
63 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.62.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBYSZKO JATCZAKA KWW ZBYSZKO JATCZAKA Alicja Maria Jatczak   Cybinka gm. Cybinka Zarejestrowany  
64 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.63.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CAŁYM SERCEM DLA GMINY TRZCIEL KWW CAŁYM SERCEM DLA GMINY TRZCIEL Ryszard Tadeusz Sadowski   Jasieniec gm. Trzciel Zarejestrowany  
65 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.64.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA OLEJNICZAKA KWW MARIUSZA OLEJNICZAKA Maria Dydak   Słubice gm. Słubice Zarejestrowany  
66 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.65.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY PIOTROWSKIEJ KWW KAROLINY PIOTROWSKIEJ Marcin Tuliński   Grotów gm. Drezdenko Zarejestrowany  
67 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.66.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI DOBIEGNIEWSKIEJ KWW ZIEMI DOBIEGNIEWSKIEJ Bożena Janina Gacka   Dobiegniew gm. Dobiegniew Zarejestrowany  
68 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.67.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA MUSIAŁOWSKA KWW MAŁGORZATA MUSIAŁOWSKA Rozalia Daria Kmiecik   Nowa Wieś gm. Bledzew Zarejestrowany  
69 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.68.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI POWIAT KWW OBYWATELSKI POWIAT Urszula Wośkowiak Aleksandra Dubicka Witnica lubuskie Zarejestrowany  
70 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.69.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KWW RAZEM DLA GMINY Małgorzata Krzyżelewska   Przytoczna gm. Przytoczna Zarejestrowany  
71 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.70.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA WAWRZYNIAKA KWW BARTOSZA WAWRZYNIAKA Agnieszka Kinga Wawrzyniak   Santoczno gm. Kłodawa Zarejestrowany  
72 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.71.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KOZŁOWSKIEGO KWW STANISŁAWA KOZŁOWSKIEGO Zbigniew Łucki   Ośno Lubuskie gm. Ośno Lubuskie Zarejestrowany  
73 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.72.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KĘDZIERSKIEGO KWW LESZKA KĘDZIERSKIEGO Mirosława Matczak   Gardzko gm. Strzelce Krajeńskie Zarejestrowany  
74 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.73.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT DLA MIESZKAŃCÓW” KWW POWIAT DLA MIESZKAŃCÓW Małgorzata Maria Gabryelów Damian Daniel Podsiadły Skwierzyna lubuskie Zarejestrowany  
75 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.74.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OSKARA KACZMARCZYKA KWW OSKAR KACZMARCZYK Paulina Jagiełka   Tarnów gm. Lubiszyn Zarejestrowany  
76 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.75.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WIEŚ KWW NASZA WIEŚ Anna Urban   Czarnów gm. Górzyca Zarejestrowany  
77 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.76.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA JABŁOŃSKIEGO KWW BARTOSZA JABŁOŃSKIEGO Mateusz Jabłoński   Dobiegniew gm. Dobiegniew Zarejestrowany  
78 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.77.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY BELCZYK-MILC KWW EWY BELCZYK-MILC Izabela Marta Szmyt   Glisno gm. Lubniewice Zarejestrowany  
79 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.78.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOSTRZYN PLUS KWW KOSTRZYN PLUS Jarosław Jacek Kędzierski   Kostrzyn nad Odrą m. Kostrzyn nad Odrą Zarejestrowany  
80 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.79.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE WOJCIESZYCE KWW NASZE WOJCIESZYCE Danuta Brzana   Wojcieszyce gm. Kłodawa Zarejestrowany  
81 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.80.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA SAPÓRA KWW WŁODZIMIERZA SAPÓRA Łukasz Marek Pluskota   Drezdenko gm. Drezdenko Zarejestrowany  
82 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.82.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIANA MATELA - LIBERA KWW DAMIANA MATELA - LIBERA Wioletta Krystyna Libera   Drezdenko gm. Drezdenko Zarejestrowany  
83 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.81.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA WOJCIUSZKIEWICZA KWW SŁAWOMIRA WOJCIUSZKIEWICZA Renata Maria Wojciuszkiewicz   Drezdenko gm. Drezdenko Zarejestrowany  
84 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.83.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS CZARNÓW KWW ŁĄCZY NAS CZARNÓW Szymon Barth   Czarnów gm. Górzyca Zarejestrowany  
85 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.86.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA W STRZELCACH KRAJ. KWW NASZA MAŁA OJCZYZNA W STRZELCACH KRAJ. Kinga Maria Cybulska   Gardzko gm. Strzelce Krajeńskie Zarejestrowany  
86 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.84.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY MARKOWSKIEJ KWW JOANNY MARKOWSKIEJ Magdalena Oleksyn   Pamięcin gm. Górzyca Zarejestrowany  
87 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.85.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PO LEPSZE JUTRO KWW RAZEM PO LEPSZE JUTRO Dawid Orchowski   Koryta gm. Torzym Zarejestrowany  
88 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.87.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY PTAK KWW KATARZYNY PTAK Bogdan Ptak   Pamięcin gm. Górzyca Zarejestrowany  
89 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.88.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENA BULCEWICZ KWW BOŻENA BULCEWICZ Krzysztof Faliński   Serbów gm. Rzepin Zarejestrowany  
90 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.89.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNA SOBIERAJ KWW GRAŻYNA SOBIERAJ Marta Chochulska   Krzeszyce gm. Krzeszyce Zarejestrowany  
91 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.90.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WĄSOWICZA KWW DARIUSZA WĄSOWICZA Renata Agnieszka Wąsowicz   Rzepin gm. Rzepin Zarejestrowany  
92 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.92.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY PAŁCZYŃSKIEJ KWW MAŁGORZATY PAŁCZYŃSKIEJ Ireneusz Tomasz Simiński   Witnica gm. Witnica Zarejestrowany  
93 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.91.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RÓWNY ROZWÓJ REGIONU KWW RÓWNY ROZWÓJ REGIONU Dariusz Witków   Glinik gm. Deszczno Zarejestrowany  
94 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.93.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOWALSKIEGO KWW MARKA KOWALSKIEGO Marta Kowalska   Dzikowo gm. Lubiszyn Zarejestrowany  
95 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.94.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA SKAŁUBY KWW ANDRZEJA SKAŁUBY Hanna Emilia Skałuba Anna Skałuba Rzepin lubuskie Zarejestrowany  
96 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.95.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO GMINY TRZCIEL KWW LEPSZE JUTRO GMINY TRZCIEL Agnieszka Kowalska   Trzciel gm. Trzciel Zarejestrowany  
97 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.96.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM DLA GMINY PRZYTOCZNA KWW FORUM DLA GMINY PRZYTOCZNA Magdalena Gabryelska   Przytoczna gm. Przytoczna Zarejestrowany  
98 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.97.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SULĘCIN KWW NASZ SULĘCIN Andrzej Mariusz Staats   Sulęcin gm. Sulęcin Zarejestrowany  
99 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.98.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA DWORECKIEGO KWW JAROSŁAWA DWORECKIEGO Tomasz Kopala   Niegosław gm. Drezdenko Zarejestrowany  
100 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.99.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARII KAŹMIERCZAK KWW DARII KAŹMIERCZAK Agnieszka Stanisława Kozłowska   Lipki Wielkie gm. Santok Zarejestrowany  
101 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.100.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA WORONY KWW ADAMA WORONY Agnieszka Worona   Cybinka gm. Cybinka Zarejestrowany  
102 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.101.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NASZYCH WSI KWW JEDNOŚĆ NASZYCH WSI Katarzyna Kazimiera Kozłowska   Starków gm. Rzepin Zarejestrowany  
103 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.102.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA ŁEBEK KWW WALDEMARA ŁEBEK Dorota Łebek   Gajewo gm. Lubiszyn Zarejestrowany  
104 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.103.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - NASZE SOSNOWE CHWALĘCICE KWW NASZE SOSNOWE CHWALĘCICE Danuta Teresa Prejs   Chwalęcice gm. Kłodawa Zarejestrowany  
105 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.104.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BARTŁOMIEJA JĘDRZEJCZAKA KWW BARTŁOMIEJA JĘDRZEJCZAKA Tomasz Grzegorz Jędrzejczak   Drezdenko gm. Drezdenko Zarejestrowany  
106 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.105.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KOŁWZANA KWW ADAMA KOŁWZANA Dominik Horodyski   Drezdenko gm. Drezdenko Zarejestrowany  
107 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.106.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINA PIELUSZCZAK-SUCHODOLSKA KWW PAULINA PIELUSZCZAK-SUCHODOLSKA Katarzyna Stotko   Trzebicz gm. Drezdenko Zarejestrowany  
108 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.107.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - JESTEŚMY DLA WAS KWW JESTEŚMY DLA WAS Anna Genowefa Olbracht-Gajda   Krzyszczyna gm. Bogdaniec Zarejestrowany  
109 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.108.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA EDWARDA JAWORSKIEGO KWW DARIUSZA EDWARDA JAWORSKIEGO Irena Bożena Koszel   Witnica gm. Witnica Zarejestrowany  
110 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.109.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA KUCHOWICZA KWW JANA KUCHOWICZA Bartłomiej Głogowiec   Drezdenko gm. Drezdenko Zarejestrowany  
111 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.110.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KRZESZYCE KWW PRZYJAZNA GMINA KRZESZYCE Łukasz Józef Bałanda   Boguszyniec gm. Krzeszyce Zarejestrowany  
112 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.111.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIEL SZURKA KWW DANIEL SZURKA Iwona Kuśmierek   Słubice gm. Słubice Zarejestrowany  
113 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.112.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA KOŁWZANA KWW ŁUKASZA KOŁWZANA Halina Kołwzan   Drezdenko gm. Drezdenko Zarejestrowany  
114 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.113.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY ZYBERT KWW RENATY ZYBERT Łukasz Zybert   Ściechówek gm. Lubiszyn Zarejestrowany  
115 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.114.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ BERMUDY KWW TERAZ BERMUDY Katarzyna Kwiatkowska   Wawrów gm. Santok Zarejestrowany  
116 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.115.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ KWW WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ Arkadiusz Kostera   Lubniewice gm. Lubniewice Zarejestrowany  
117 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.116.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE JUTRO KWW WSPÓLNE JUTRO Jarosław Paweł Janusz   Lutol Suchy gm. Trzciel Zarejestrowany  
118 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.117.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW  BEZPIECZEŃSTWO I ROZWÓJ DLA KAŻDEGO KWW BEZPIECZEŃSTWO I ROZWÓJ DLA KAŻDEGO Norbert Bogdan Sobczak   Cybinka gm. Cybinka Zarejestrowany  
119 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.118.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA DUDZISA KWW SŁAWOMIRA DUDZISA Dominika Dudzis   Drzeńsko gm. Rzepin Zarejestrowany  
120 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.119.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS MIESZKAŃCÓW KWW GŁOS MIESZKAŃCÓW Ryszard Szczepaniak   Skwierzyna gm. Skwierzyna Zarejestrowany  
121 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.120.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIA PAWLAK KWW MARIA PAWLAK Karolina Pawlak   Stare Polichno gm. Santok Zarejestrowany  
122 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.121.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT BEZ PODZIAŁÓW KWW POWIAT BEZ PODZIAŁÓW Ryszard Stefan Chanas Izabela Zuzanna Fink Rzepin lubuskie Rozwiązany  
123 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.122.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY KACZMAREK KWW DANUTY KACZMAREK Wiesław Stanisław Kaczmarek   Drezdenko gm. Drezdenko Zarejestrowany  
124 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.123.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE GÓRKI KWW NASZE GÓRKI Wioletta Dworak   Górki Noteckie gm. Zwierzyn Zarejestrowany  
125 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.124.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA 2050 LUBUSKIE KWW POLSKA 2050 LUBUSKIE Jadwiga Szczygielska Krzysztof Danicki Słubice lubuskie Zarejestrowany  
126 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.125.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA GRABOWSKIEGO KWW KRYSTIANA GRABOWSKIEGO Anna Mirosława Szyngiel   Pszczew gm. Pszczew Zarejestrowany  
127 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.126.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE NIEZALEŻNI KWW ZAWSZE NIEZALEŻNI Sylwia Izabela Sobiegraj   Słubice gm. Słubice Zarejestrowany  
128 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.128.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT KWW NASZ POWIAT Jolanta Małgorzata Waszak Renata Barbara Poszwa Niegosław lubuskie Zarejestrowany  
129 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.129.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA MALINOWSKIEGO KWW JÓZEFA MALINOWSKIEGO Katarzyna Sylwia Malinowska   Łupowo gm. Bogdaniec Zarejestrowany  
130 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.130.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI+ SAMORZĄDOWCY LUBUSKIE KWW BEZPARTYJNI+ SAMORZĄDOWCY LUBUSKIE Hubert Andrzej Karpezo Małgorzata Iga Karpezo Kunice lubuskie Zarejestrowany  
131 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.127.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA PAWLUKOWSKIEGO KWW RYSZARDA PAWLUKOWSKIEGO Anna Renata Panek   Kunice gm. Słubice Zarejestrowany  
132 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.131.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ KWW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ Tadeusz Żmijak   Krzeszyce gm. Krzeszyce Zarejestrowany  
133 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.132.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM MIĘDZYRZECKICH INNOWACJI KWW FORUM MIĘDZYRZECKICH INNOWACJI Dariusz Piotr Mukomiłow Bogusława Lilianna Milewska Międzyrzecz lubuskie Zarejestrowany  
134 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.133.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY SŁODOWNIK KWW MARZENY SŁODOWNIK Joanna Elżbieta Sudzińska   Słubice gm. Słubice Zarejestrowany  
135 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.134.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ WOJTASIK SŁOWIANIE KWW MARIUSZ WOJTASIK SŁOWIANIE Katarzyna Wojtasik   Gralewo gm. Santok Zarejestrowany  
136 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.135.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA NICIEJEWSKIEGO KWW PAWŁA NICIEJEWSKIEGO Sylwia Anna Kosmowska   Santocko gm. Kłodawa Zarejestrowany  
137 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.136.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁ ŁAGODA KWW MICHAŁ ŁAGODA Laura Nadzieja Iwaniak   Kleszczewo gm. Bledzew Zarejestrowany  
138 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.137.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA BORKOWSKIEGO KWW ROBERTA BORKOWSKIEGO Tomasz Borkowski   Torzym gm. Torzym Zarejestrowany  
139 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.138.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA WSPÓLNEGO DOBRA” KWW „DLA WSPÓLNEGO DOBRA” Marek Kaźmierczak   Zdroisko gm. Kłodawa Zarejestrowany  
140 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.139.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA WALCZAKA KWW TOMASZA WALCZAKA Bartłomiej Tomasz Walczak   Popowo gm. Bledzew Zarejestrowany  
141 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.140.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUB PIOSIK KWW JAKUB PIOSIK Beata Urszula Pisarek   Słubice gm. Słubice Zarejestrowany  
142 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.141.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE OŚNO KWW LEPSZE OŚNO Maciej Karpienia   Ośno Lubuskie gm. Ośno Lubuskie Zarejestrowany  
143 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.142.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA JANA JACYKOWSKIEGO KWW P.J.JACYKOWSKIEGO Jolanta Jacykowska   Trzebów gm. Sulęcin Zarejestrowany  
144 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.144.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJE MIASTO GORZÓW KWW TWOJE MIASTO GORZÓW Grzegorz Andrzej Witkowski Anna Harasimowicz Gorzów Wielkopolski lubuskie Zarejestrowany  
145 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.143.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA CZYŻEWSKIEGO KWW MARCINA CZYŻEWSKIEGO Marta Monika Czyżewska   Bobrówko gm. Strzelce Krajeńskie Zarejestrowany  
146 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.145.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WIEŚ WYSOKA KWW NASZA WIEŚ WYSOKA Agnieszka Zdzisława Brożek   Wysoka gm. Lubiszyn Zarejestrowany  
147 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.146.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNA KWW INICJATYWA LOKALNA Agnieszka Mielczarek   Torzym gm. Torzym Zarejestrowany  
148 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.147.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW ULICY ELIZY ORZESZKOWEJ KWW MIESZKAŃCÓW ULICY ELIZY ORZESZKOWEJ Stanisław Marek Gawłowski   Rzepin gm. Rzepin Zarejestrowany  
149 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.148.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE NOWINY KWW LEPSZE NOWINY Teresa Krystyna Kuncewicz   Nowiny Wielkie gm. Witnica Zarejestrowany  
150 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.150.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA WOJCIESZAKA KWW ADAMA WOJCIESZAKA Aleksandra Odwrot   Stare Bielice gm. Drezdenko Zarejestrowany  
151 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.149.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKA GMINA KŁODAWA KWW OBYWATELSKA GMINA KŁODAWA Piotr Radko   Kłodawa gm. Kłodawa Zarejestrowany  
152 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.151.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOMARA KWW KAMILA KOMARA Henryk Kazimierz Komar   Jarnatów gm. Lubniewice Zarejestrowany  
153 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.152.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GORZÓW WYBIERA PRZYSZŁOŚĆ 2024 KWW GWP2024 Aleksandra Karolina Mejer Adam Marcin Wiśniewski Gorzów Wielkopolski lubuskie Zarejestrowany  
154 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.153.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS ZMIAN I ROZWOJU” KWW CZAS ZMIAN I ROZWOJU Maciej Krawczuk   Górzyca gm. Górzyca Zarejestrowany  
155 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.154.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RR RAFAŁ RUTKOWSKI KWW  RR RAFAŁ RUTKOWSKI Danuta Rutkowska   Słubice gm. Słubice Zarejestrowany  
156 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.156.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA GORZÓW KWW NOWA DROGA GORZÓW Leszek Józef Gajda Barbara Krystyna Gajda Ciecierzyce lubuskie Zarejestrowany  
157 Komisarz Wyborczy w Gorzowie Wielkopolskim DGW.6043.155.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ GULAJEW KWW MARIUSZ GULAJEW Anna Gulajew   Kosin gm. Drezdenko Zarejestrowany  

 

Rejestr zmian

  • Data utworzenia

    02-02-2024 15:16

    Wprowadził:

    Radosław Wojciechowski

  • zobacz cały rejestr

  • Data modyfikacji

    02-02-2024 15:17

    Wprowadził:

    Radosław Wojciechowski

  • Data modyfikacji

    05-02-2024 15:25

    Wprowadził:

    Radosław Wojciechowski

  • Data modyfikacji

    06-02-2024 15:19

    Wprowadził:

    Radosław Wojciechowski

  • Data modyfikacji

    07-02-2024 14:55

    Wprowadził:

    Radosław Wojciechowski

  • Data modyfikacji

    08-02-2024 15:21

    Wprowadził:

    Radosław Wojciechowski

  • Data modyfikacji

    09-02-2024 16:03

    Wprowadził:

    Radosław Wojciechowski

  • Data modyfikacji

    12-02-2024 14:26

    Wprowadził:

    Radosław Wojciechowski

  • Data modyfikacji

    12-02-2024 15:58

    Wprowadził:

    Radosław Wojciechowski

  • Data modyfikacji

    14-02-2024 14:48

    Wprowadził:

    Radosław Wojciechowski

  • Data modyfikacji

    14-02-2024 14:51

    Wprowadził:

    Radosław Wojciechowski

  • Data modyfikacji

    16-02-2024 9:46

    Wprowadził:

    Radosław Wojciechowski

  • Data modyfikacji

    16-02-2024 10:07

    Wprowadził:

    Radosław Wojciechowski

  • Data modyfikacji

    16-02-2024 10:08

    Wprowadził:

    Radosław Wojciechowski

  • Data modyfikacji

    16-02-2024 10:16

    Wprowadził:

    Radosław Wojciechowski

  • Data modyfikacji

    19-02-2024 13:03

    Wprowadził:

    Radosław Wojciechowski

  • Data modyfikacji

    19-02-2024 13:03

    Wprowadził:

    Radosław Wojciechowski

  • Data modyfikacji

    19-02-2024 13:11

    Wprowadził:

    Radosław Wojciechowski

  • Data modyfikacji

    26-02-2024 10:58

    Wprowadził:

    Radosław Wojciechowski

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać plikami cookies w ustawieniach przeglądarki

Zamknij